Piękna skóra bez użycia skalpela

mezoterapia-iglowa Laseland

Często aby mieć ładną cerę, stosujemy kremy, czy różne maseczki. Niestety nie dają one tak spektakularnych efektów, bo działają tylko na powierzchni skóry właściwej. Może skuteczniejszy będzie zabieg mezoterapii igłowej ciała?

Efekty terapeutyczne

Mezoterapia igłowa Białystok ciała działa na wszystkie możliwe aspekty starzenia się skóry, które zachodzą w skórze właściwej. W skórę za pomocą pistoletu wstrzykuje się specjalną substancję, która między innymi uzupełnia zmarszczki. Jest tu także ważny sam proces nakłucia, gdyż nakłute miejsce organizm traktuje jako uszkodzone i przez to następuje naturalny proces odbudowy tkanki skórnej oraz wzmocnienie naturalnego kwasu hialuronowego, a także kolagenu.

Kiedy można wykonać mezoterapię?

Można ją wykonać o każdej porze roku, nawet w lecie. Jednak należy pamiętać, że po zabiegu nie należy korzystać z basenu, kąpieli słonecznych oraz sauny przez okres około pięciu dni.

Skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej

Jeżeli mamy problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie z cellulitem, warto rozważyć mezoterapię igłową.

Efekty są już widoczne po około trzech zabiegach. Wykonuje się je w odstępach dziesięciodniowych, podczas kuracji trzeba pić dużo wody i nie unikać aktywności fizycznej.

Problemy z cellulitem, rozstępy, czy utrata jędrności skóry to tylko niektóre przyczyny do wykonania mezoterapii igłowej. Dzięki niej bez użycia skalpela uzyskamy piękną skórę.