Laserowe usuwanie blizn

Każdy z nas chce wyglądać ładnie i nieskazitelnie. Czasami przeszkadzają w tym nieestetyczne blizny, które są dla wielu ludzi utrapieniem.

Blizny po ciąży, czy wypadkach nie prezentują się ładnie, ale można się ich pozbyć.

Laserowe usuwanie blizn Białystok

Medycyna estetyczna jest w dzisiejszych czasach na bardzo wysokim poziomie oraz oferuje wiele metod na pozbycie się nieestetycznych blizn.

Takimi sposobami na pozbycie się niedoskonałości są między innymi: usuwanie laserowe blizn i odmładzanie skóry czy resurfacing laserowy.

Za pomocą tych zabiegów niechcianą zmianę można usunąć, odbarwić lub skutecznie pomniejszyć.

Bezpieczne usuwanie blizn

Za pomocą lasera możemy usunąć między innymi takie blizny jak: potrądzikowe, pourazowe, pooperacyjne, a także rozstępy czy bliznowce.

Częstotliwość takich zabiegów oraz ich liczba zależy od rodzaju blizny, a także rodzaju aparatury, w której wykorzystywane jest promieniowanie laserowe.

Ważne jest także, by po takich zabiegach unikać przez jakiś czas szkodliwych czynników, takich jak: promienie słoneczne, czy drażniące środki higieniczne.

A kiedy wstrzymać się z zabiegiem?

Przed każdym zabiegiem odbywa się konsultacja, która kwalifikuje pacjenta do użycia lasera. Z zabiegiem należy się wstrzymać gdy: pacjentka jest w ciąży i karmi piersią, przyjmuje się leki steroidowe czy występują nowotwory skóry.

Warto decydować się na zabieg laserowego usuwania blizn, gdyż dzięki niemu nie tylko pozbędziemy się defektów skóry, ale także odzyskamy pewność siebie!